7 Mart 2006 14:32

Oscar Geldi Hoş Geldi

Hoffman'dan yeni projeler

Favori gösterildiği En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar'a uzanan Philip Seymour Hoffman rehavete kapılmadı ve yeni projesini açıkladı. Variety'nin haberine göre ünlü aktörü Tamara Jenkins'in The Savages'ında Laura Linney ile izleyeceğiz.Hoffman ve Linney filmde uçak kaçık yaşlı babalarına bakmak zorunda kalan iki kardeşi canlandıracaklar. Çekimlere ise Nisan ayında New York'ta başlanacak.Ancak Hoffman'ı farklı yapımlarda izlemek için The Savages'ın çekimlerinin bitmesini beklemeye gerek yok. Oscarlı aktör Görevimiz Tehlike 3 ile beyazperdeyi ziyarete zaten hazır.
Yorumlar
  • Bu adamın oscarının olmasını herzaman çok istemişimdir nitekim aldı da hemde ilginç bir karakterle herneyse yeni projelerini merakla bekliyoruz...

  • ödül mevzusunda sadece Philip Seymour Hoffman değil bugüne kadar unutulan. yek diğeriçün: Jeff Bridges...bugüne kadar oynadığı filmlerdeki müthiş performanslarıyla "nasıl olur da komite bu adamı görmezden gelir"li cümleleri sıralamamıza sebep oluyor. burada Hoffman'a dil uzatılmamaktadır. Hoffman'ın sadece 25.saat filmindeki oyunculuğuyla bile oscarı kapmasını isterdim.(tamam film güzel.ondan etkilendim ve böyle konuşuyorum.) neyse güzel olmuş ya... valla... :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir