25 Eylül 2009 10:12

Oscar Heyecanı Her Ay Beyazperde'de!

Mynet Beyazperde yazarı, Oscar uzmanı Ali Ercivan'ın merakla beklenen Oscar'a hazırlık yazıları başladı....

"Oscar yarışı üzerine konuşmak için çok erken olduğunu mu düşünüyorsunuz? Pek öyle sayılmaz aslında… Sundance, Berlin, Cannes film festivalleri geride kalmışken ve yaz sezonunun iddialı filmleri birbiri ardına vizyona girerken, aslında gidişata bakmak için çok doğru bir zamandayız. Bundan sonra her ay başında, Oscar yarışındaki son durumu değerlendirmeyi planlıyoruz. Yılın ilk altı ayı geride kalmışken, işte mevcut durum…Akademi'nin çok uzun zamandır yaptığı en büyük kural değişikliğinin haberini aldık geçtiğimiz günlerde. Artık En İyi Film dalında 5 yerine 10 ayrı yapım yarışacak. Bunun etkileri ne yönde olur; büyük prodüksiyonlar kadar bağımsız yapımlara, animasyonlara, yabancı filmlere de yarar mı, zamanla göreceğiz."YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • Ali Beyin yazılarını merakla takip etmekle birlikte kişisel oscar tahmin görüşleriminde hemen hemen aynı olduğunu belirtmek isterim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir