25 Eylül 2009 10:12

Oscar Ruleti

Akademi, Tayvan'ın Oscar aday adayı olan Ang Lee filmi Aşk Ruleti'ni kabul etmedi...

"En İyi Yabancı Film" Oscar ödülü için ülkelerin aday adaylarını "Son Dakika" bölümünde size duyurmuştuk. Akademi, Tayvan'ın Oscar aday adayı olan bol ödüllü Aşk Ruleti filminin yarışa girmeyeceğini; Çin ve Malezya'da çekilen filmin tam olarak bir Tayvan filmi kabul edilemeyeceğini açıkladı. Akademi üyeleri, filmin Tayvan'dan mali destek almamış olmasının altını çiziyor. Yine filmin oyuncu kadrosunda da yerel bir oyuncunun bulunmaması gerekçe olarak gösterilmiş.
Yorumlar
  • bence akademi haklı.

  • Akademi sudan sebepler ileri sürmüş yoksa gözü kapalı oscar alırdı film.Ang Lee 2 oscarlı sayısız ödüllü günümüzün en önemli sinemacılardan biri.Kim tutabilr ki onu.

  • ANG LEE gibi iyi bir yönetmenin filminin oscar'a aday adaylığının bu sebeple olamıyor olması cok üzücü.Eğer aday olabilseydi başarılı olabileceğine hiç şüphe yok, nitekim daha önce de başarmıştı..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir