25 Eylül 2009 10:12

Oscar Sonrası Kartel

Oscar ödüllü Sean Penn, Cartel projesi için görüşmelere başladı...

Asger Leth'in yöneteceği Cartel projesinin hazırlıkları sürüyor. Usta oyuncu ve aktivist Sean Penn, yapımcı Brian Gazer ile görüşmelere devam ediyor. La scorta isimli İtalyan filminden ilham alan yapım, oğlunu karısını öldüren Meksikalı kartellerin tehdidinden korumaya çalışan bir babayı anlatacak. Penn yakın zamanda The Tree of Life için kamera önüne geçti. Fair Game projesinde rol alması bekleniyor.
Yorumlar
  • Sean Penn çok karakterli bir oyuncudur, brian grazer imzalı senaryo ise şimdiden merak uyandırıyor. Bakalım filme katılan diğer oyuncular kim olucak...

  • beyazperdede gormek heycan verici.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir