25 Eylül 2009 10:12

Oscar Tahminleri!

Oscar'ın En İyi Film dalında ilk kez 10 film yarışacak, konunun uzmanı bir siteden ilk tahminler geldi...

Önümüzdeki yıl Oscar ödüllerinde tarihi bir olaya şahit olacağız. Uzun yıllar sonra en önemli kategori olan "En İyi Film" dalında tam 10 film yarışacak. Bu listede animasyonlar, belgeseller, az bilinen bağımsız yapımlar bile olabilir. Oscar ödüllerinin tartışıldığı bir site, 10 filmlik listeye dair oldukça erken bir tahminde bulunmuş. Dediğimiz gibi henüz erken ama bir göz atmakta yarar var, hiç fena bir liste değil...*Up *Nine *Avatar *Precious *The Road *Green Zone *Shutter Island *Public Enemies *The Hurt Locker *The Lovely Bones
Yorumlar
  • Bu listenin yılın sonlarına doğru yüzde elli değişeceğine eminim. Çünkü asıl favoriler en sonlardan itibaren ne olduklarını belli ediyorlar. Yılın bu zamanlarında oscar tahmini yapmak elbette güzel ama kesin bir liste veya yüksek olasılıklarla şu filmler banko aday olur diyebileceğimiz bir film bulmak şuanda oldukça zor.Ama listede adı gecen filmlerin aday olma ihtimalide oldukça fazla. Bekleyip göreceğiz...

  • 1-Margaret (Anna Paquin ve Matt Damon)2-The Imaginarium of Doctor Parnassus (Johnny Depp, Heath Ledger,Jude Law,Colin Farrell, Christopher Plummer)3-Invictus (Director:Clint Eastwood, Matt Damon ... Francois Pienaar ve Morgan Freeman ... Nelson Mandela rollerinde9listeyi hazırlayanlar bu 3 baba filmi nasıl unutmuş anlayamadım.. Oskar 2009 tahminlerine özellikle Invictusu listeye koymak gerekli diye düşünüyorum.

  • ben tim burtonun filminin yani ödül alacagına eminim!!!

  • daha çok erken ya ben aralıkta yürütülen tahminlerin bile tuttuğunu görmedim şimdiye kadar

  • bu çok iyi olmuş, en gözde 2 oyuncumun başrol oynadığı filmde bu listede Daniel Day-Lewisin "Nine" ve Viggo Mortensen "the Road".. büyük bir ihtimalle, Fellininin ünlü müzikal filmi "8 1/2" nin günümüz Hollywood versiyonu olan "Nine" filmi Oscarı alacaktır.. 2. ihtimal ise "the Road"..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir