4 Şubat 2005 19:39

Oscar TOTO Zamanı

Adayları yakından tanı, Oscar'ları tahmin et!

Hem Oscar yolunda adayları yakından tanıyın, hem sinema bilginizi ölçün, hem de güzel hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın! En çok okunan sinema yayını Beyazperde.com'un, Haftalık Dergisi ile işbirliğinde hazırlanan Oscar TOTO başladı!Beyazperde.com Oscar Özel bölümünde bu yılki Oscar ödülleriyle ilgili her tür bilgiyi bulmak mümkün. En son haberler ve tüm adayların nefis bir listesi sizi bekliyor. Üstelik Oscar Özel sayfamızda bir de güzel yarışma var: OSCAR TOTOUnutmayın Oscar gecesi 27 Şubat'ta! Sonra oturup tahminlerinizi saymak kalıyor size. Ve tabii bu tahminler iyiyse, güzel hediyeler de sizin!Keşfetmek için hemen tıklayın...
Yorumlar
  • Güzel bir yorum

  • Tam ve doğru ir tahmin için oscar toto hakkımı 25 subata kadar erteliyorum. Umarım Rotk dvd'si benim olur.Yalnız i sorum var bir üye birden fazla tahmin yolayabiliyormu?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir