13 Mayıs 2003 23:41

Oscar Yaradı

Oscar gecesi En İyi Kısa Animasyon ödülünü alan ilgi çekici yapım ChubbChubbs uzun metraj yolunda. Eric Armstrong tarafından yaratılan ve gösterildiği tüm festivallerde yoğun ilgi gören kısa filmle ilgili açıklamalar yapan Armstrong, kısa metrajın bir tür deneme olduğunu, onun gördüğü yoğun ilgiden sonra uzun metraja çevirmeye kesinlikle karar verdiklerini söylüyor.ChubbChubbs farklı türlerin yaşam sürdüğü bir gezegende, bir gece kulübünün etrafında gelişen olayları anlatıyor.
Yorumlar
  • Filmi bugün izleme Fırsatı buldum saolsun bi bilgisayar dergisi verdi. Kesinlikle 2 senedir en iyi kısa animasyon sahibine gidiyor.(For the birds de güzeldi ama bu ondan daha güzel bence)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir