13 Ocak 2006 10:39

Oscara Yakın Hikayeler

Charlize'in sorunları bitmiyor

Cani'deki performansıyla Oscar'ı kucaklayan Charlize Theron yeni filmindeki karakterle de iddialı olacak gibi görünüyor. Variety'nin bildirdiğine göre güzel yıldız yapımcılığını da üstlendiği The Ice at the Bottom of the World'te başrol oynayacak.Mark Richard'ın senaryosundan uyarlanacak olan filmde Chesepeake Bay adlı ufak bir sahil kasabasında yaşayan bir ailenin dramatik öyküsüne tanıklık edeceğiz. Kaptan bir babaya sahip olan aile fertleri babanın denizde geçirdiği yıllar boyunca birbirlerinden kopmuştur.Ancak ailenin yeniden bir araya gelmesi, beklenen güzel günlerin müjdecisi değildir. Hayatları boyunca yalnız kalmış olan çocuklar artık büyümüşler ve kendileriyle beraber sorunlarını da getirmişlerdir.Theron'un, kocasından ayrılmış ve yalnız başına çocuğuna büyütmek zorunda kalan uyuşturucu bağımlısı bir karakteri canlandıracağı filmin çekimlerine bu yıl sonuna doğru başlanması planlanıyor.
Yorumlar
  • Charlize tam gaz gidiyor bu yıl galiba north country ile 2 oscar adaylığına gidecek, yeni projesinde hem yapımcılığını üstlenecek olması sevindirici...

  • Kesinlikle güzel bir film olur.ama oynamasına bağlı.(yani ddiğer oyuncuların)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir