13 Mayıs 2003 23:41

Oscar'lar Kızıl Şeytan'a Çelme Takıyor..!

Dün ABD sinemalarında vizyona giren Korkusuz, bazı izleyicilerde hayal kırıklığı yaratmakla birlikte, aksiyon açısından zengin ve eğlendirici bir film olarak kabul görüyor. Yapımcıların canını sıkan asıl unsur, olumsuz eleştiriler değil, Oscar adayı filmlerin rekabeti: Saatler ve New York Çeteleri gibi yapımların Oscar yarışı sayesinde ilgiyi üzerlerine çekmesi, bakalım "kızıl şeytan" Daredevil'e külahını ters giydirecek mi. Konuyla ilgili detaylı Çizgiroman.gen.tr haberi için buraya tıklayın!
Yorumlar
  • walla Cuma günü elde ettiği rakama bakılırsa böyle bir sorun yaşamayacak. Hafta sonu hasılatı 45-50 milyon arasında olacak gibi görünüyor.

  • Tabiii hacı bu seneki filmler manyak daredevil flan yer bulabilirmi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir