27 Aralık 2010 01:00

Osmanlı filmine sekiz gala

Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşu ve yükselişini anlatan 'Ustalar, Âlimler ve Sultanlar' filmi sekiz şehirde galası yapılacak

Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluşundan, Kanuni Sultan Süleyman’a dek uzanan sürecini anlatan 'Ustalar, Âlimler ve Sultanlar' filmi tamamlandı. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun, yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı filmde Mehmet Atay, Osman Sonant ve Sedat Mert gibi yeni yüzler rol aldı.Şubat'ta vizyona girecek filmin İstanbul’da galasının yanı sıra Ankara, Kayseri, Sakarya, Konya, Erzurum, Sivas ve Gaziantep’te de galaları yapılacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir