4 Aralık 2006 11:10

Ötekilerin Yaşamı'na Saygı

Avrupa Film Ödülleri, Ötekiler ve Pedro dedi!

19. Avrupa Film Ödülleri'nde "En İyi Film" ödülünü, Alman yönetmen Florian Henckel von Donnersmarck'ın Das Leben der Anderen (Başkalarının Yaşamı) isimli çalışması aldı."En İyi Yönetmen" başta olmak üzere, "En İyi Kadın Oyuncu", "En İyi Görüntü", "En İyi Besteci" ve "Halk'ın Seçimi" ödüllerinin sahibi ise Pedro Almodovar'ın Dönüş'ü oldu.Avrupa Film Ödülleri'nde "Yaşamboyu Başarı Ödülü" Roman Polanski'ye verilirken, "Keşif Ödülü" için 13'ün yönetmeni Gela Babluani seçildi.Almanya'nın Oscar ve Altın Küre adayı olan Başkalarının Yaşamı, Soğuk Savaş döneminde çalışan bir gizli polisin çevresinde gelişen casusluk olaylarını anlatıyor...
Yorumlar
 • Filmi izledim bence harika bir film.Konu öok güzel işlenmiş.Bnece sinama severlerin mutlaka izlemesi gereken bir film...

 • Sanatsal filmlerin en önemli yönetmenlerinden biri tartışmasız Almadovardır...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

 • Müslüm tarihe geçti Müslüm tarihe geçti

  Vizyona girmesi heyecanla beklenen ve vizyona girdiği üçüncü hafta, 3 buçuk milyon izleyici sayısına yaklaşan Müslüm filmi sinema tarihine geçti.

 • Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor Güzel yıldız yeni filmine hazırlanıyor

  İngiliz güzel Lily James, başrolünü Mamma Mia filmindeki rol arkadaşı Dominic Cooper’la paylaşacağı yeni filmi için yapımcılarla masaya oturdu.

 • 16 Kasım vizyona giren filmler 16 Kasım vizyona giren filmler

  Bu hafta sinema salonlarında 4'ü yerli 8 film vizyona girecek. Haftanın dikkat çekenleri 4 kadının hayat mücadelesini konu alan Widows, Burcu Biricik ve Mert Fırat’ın başrollerini paylaştığı Her Şey Seninle Güzel ve Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları.

 • Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş Stan Lee, ölmeden önce bir kahraman üzerinde çalışıyormuş

  Dünyaca ünlü bir çok süper kahraman figürünü yaratan Stan Lee, ölmeden önce yeni bir süper kahraman üzerinde çalıştığı ancak tamamlayamadığı öğrenildi.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir