12 Temmuz 2005 16:48

Owen'la Ben…

Kate bu evlilikten sıkılacak

Arrested Development dizisinin Emmy'li yönetmenleri Joe ve Anthony Russo kardeşlerin You, Me and Dupree adlı bir komedi için hazırlandıklarını duyurmuştuk. Yetenekli kardeşler kadrolarına Owen Wilson'ın ardından Kate Hudson'ı da kattılar.Yeni evli Carl ve Molly çiftinin hayatları, kısa bir süreliğine misafir olarak gelen ancak misafirliğin sonunu bir türlü getirmeyen Randy Dupree ile kabusa döner. Wilson'ın Dupree'yi canlandıracağı, yapımcılığını Universal'ın üstlendiği filmin çekimlerine Ağustos'tan sonra başlanması planlanıyor.
Yorumlar
  • Owen Wilson komedi tarzın da kendi kabullndirmiş biri.Hudson ise galiba bir kaçtane olsa gerek böyle yapımda rol aldı.İkiside genelde iyi oyuncular.İyi bir ikili olabalirler.Senaryoda kayda değerse iyi bir film ortaya çıkabilir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir