27 Aralık 2006 13:06

Oxford Cinayetleri

Elijah Wood gündüz öğrenci akşam hafiye!

Oxford Murders projesinden daha önce bahsetmiştik. Alex de la Iglesia'nın yöneteceği projenin kadrosuna, Elijah Wood katıldı. John Hurt'ün de oyuncuları arasında bulunduğu filmin çekimleri Ocak sonunda Londra'da başlıyor. Bestseller uyarlaması, matematiğin dilinden ve formüllerinden ilham alan bir seri katil portresi ortaya koyacak. Elijah Wood ise okumak için Oxford'a gidip matematik kafasını cinayetleri çözmek için kullanan zeki bir öğrenci olarak karşımıza gelecek. John Hurt ve Elijah Wood'u sıradışı bir Sherlock Holmes öyküsünde izlemek son derece keyifli olacak. Siz ne dersiniz?
Yorumlar
  • Filmi henüz izleyemedim ama güzel bir filme benziyor.Zaten Ejihah Woodun oynadığı tüm filmleri çok beyeniyorum.

  • bana göre eijah wodun oynadığı tüm filmler güzel! film işe yarasın yaramasın elijah wood oynuyo ya ;)

  • Bu tarz flimler tam ilgi alalıma girsede,konu okadar karısık ve metinler okadar ağar olmuşki flimi çözmeye çalişmaktan beynim uyuştu,ve bu çabamada deymedi,biraz felsefi bir sona sahip olsada genel itibari ile keyifsiz ve umdumu vermiyen bir flimdi.ayrıca elijah woodun flime çok katkısı olmamış,onun yerine tanınmamış biride olsa aynı performansı,belki daha iyisini gosterebilirdi. 6/10

  • elijah'ın bu rolün hakkından geleceğine eminim ama şuda var umarım Türkiyedede gösterime girer bazı filmleri Türkiyeye gelmemişti fragmanlarını görüyoruz ama filmler gelmeyede biliyor. hayal kırıklığına uğramıyacağımızı diliyorum çünkü Elijah'ı özledik.yeni rollerde görmeyi istiyoruz.

  • kesinlikle!! bu rolu elijah Wood'un muhteşem oynayacağından kesinlikle eminim. tıpkı diğer muhteşem filmleri gibi...bu filme sırf onun için gidicem:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir