25 Eylül 2009 10:12

Oyun Dünyasının Yeni Kahramanları

Ubisoft, Hollywood projelerini oyun dünyasına taşımaya devam ediyor!

Hollywood, çizgi romancılarla olan verimli işbirliğini oyun dünyasıyla da sürdürüyor. Ubisoft önümüzdeki dönemde ilgi çekici film oyunlarına imza atacak. James Cameron'ın merakla beklenen Avatar filmi ve popüler Heroes dizisi oyun ortamında meraklısının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Şirket, Heroes dizisinin bütün oyuncuların ilgisini çekeceğini belirtirken, Avatar için uzun bir çalışma dönemi geçireceklerini söylüyor. 3-D çekilen filmin çizgisine paralel olarak, yenilikçi ve hayli sanatsal bir oyun piyasaya sürülecek.
Yorumlar
  • Oyun dünyasına yeni kapılar açacak gibi.

  • amerikada dizi sektörü doruk noktasına ulaştu zaten lost,prison break,x files derken şimdi de heroes dünyayı kasıp kavuruyor ve her sektörde kendini gösteriyor oyunu muhteşem olur herhalde diziyle aynı olursa.ama şimdiye kadarki tüm dizilerden farklı ve etkileyici yıllarca sürecek gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir