7 Nisan 2006 14:59

Oyun Oyun Üstüne

Hollywood'un bir numaralı kaynağı

Avatar Films ve Sekretagent Productions, Darkwooks'un geliştirdiği ve Ubisoft tarafından yayınlanan Cold Fear'ın beyazperde haklarını satın aldı.Bir sahil koruma görevlisinin, yaratıklarla dolu gemide mahsur kalan kızını kurtarmak için verdiği mücadelenin işlendiği oyunun, atmosferine uygun olarak gerilim-korku tarzında beyazperdeye taşınması planlanıyor.Yapımcıların hedefi ise oyunun senaryosu yazılmadan önce yönetmeninin bulunması ve yönetmenin kontrolünde hikayenin geliştirilmesi.
Yorumlar
  • iyi bir yönetmenle ortaya seyirlik birşey çıkar.mesala "blade2 ve 3" ün yönetmeni g.del toro neden olmasın?

  • Aslında izole bi ortam, yani bi geminin içi, gerilim için çok uygun bi ortam, çünkü kaçacak yer yok. Üstüne bir de esrarengiz olayların döndüğünü düşünürsek, konu hiç de fena değil, ama artık adam gibi gerilim filmi çekecek adam nerde.... Bi de zombi olmasa filmde çok güzel olur. Bence "zombi" kavramı 70'lerde kaldı, artık korkutmaktan çok güldürüyor.

  • Uwe Boll çekmesin de ne olursa olsun abisi :)

  • ya zaten bu gibi filmler yapılmalı böylece oyunu sewen gençlerin de ilgisi çekilmiş olur bence counter strike yada age of serisinin de filmleri yapılmalı.

  • bence iyi haber oyunu ps2 de oynadım çok güzeldi bir yandan karanlık atmosfer bir yandan fırtına gemiye çarpıp güverteye sıçrayan sular ve tabi yaratıklar.oyun korku gerilim tarzında ama insallah r.evil gibi aksiyonu ön plana çıkarmazlar bekleyez bakalım ama daha önce yine ps2 den uyarlanma s.hill i bekliyorum o r.evil dan sonra oyunu çıkmış ama gerilim ve korkuda re yi geçmişti özelliklede 1.si gecen s.hill in fragmanlarını izledim oyunun aynısı kacırmayın derim otel den iyidir

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir