13 Mayıs 2003 23:41

Oyun Uyarlamalarına Son Hız Devam !!!

"Wing Commander" Şu sıralar sinemalarımızda beğenimize sunulurken, "Tomb Raider"'ın film versiyonu için herşey hazır durumda.

Oyun uyarlamalarına doymak bilmeyen yapımcıların çekim aşamasına en yakın yeni projesi ise "Resident Evil". Yönetmen olarak adı geçen isim George A. Romero. Senaryo yazarı ise "Seven-Yedi" ile hepimizin kalbinde taht kuran Andrew Kevin Walker. 2001 yılında gösterime girmesi beklenen filmin olası oyuncuları arasında Dolph Lundgren ve Bill Pullman yer alıyor.

Sıradaki diğer oyun uyarlamaları ise "Heavy Gear", "Redneck Pampage","Fallout", "Descent", "Carmaggedon" ve "Earthworm Jim".

Bilindiği gibi George A. Romero 1968 yapımı, artık "kült" statüsünde bulunan "Night Of The Living Dead - Yaşayan Ölülerin Gecesi" ile zombie filmlerine yeni bir bakış açısı getirmişti. Ayrıca Romero, "Resident Evil"'ın sadece Japonya'da gösterilen ve çok beğenilen reklam filminin yönetmeni

Yorumlar
  • Fallout a ömrüm yeterse ne mutlu yaa...ahh ahh sabahlara kadar oynardımda doymazdım..Fallout da çıkarsa üçleme olur kesin. ne zaman acaba ne zaman

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir