14 Mart 2005 17:14

Oyuncakçı Raymond

Disney'in yeni hikayesi yolda

Disney ve Pixar'ın 2004 başlarında işbirliklerine son verdiklerini açıklamalarının ardından Oyuncak Hikayesi'nin hakları için büyük bir savaş başlamış ve Disney serinin haklarını kendinde tutmayı başarmıştı. Oyuncak Hikayesi 3 için yeni bir stüdyo bile inşa ettiren Disney filminin yönetmenini de buldu, Bradley Raymond.Son olarak Disney'in The Lion King 1½ ve The Hunchback of Notre Dame II'sini yöneten Raymond, Oyuncak Hikayesi 3'te bir de yeni senaristle çalışacak. Jared Stern tarafından yazılacak olan oyuncakların son model hikayesinde herkesin Andy'nin odasından çıkması ve yenş karakterlerle yollara düşmesi bekleniyor.
Yorumlar
  • haluk bilginer seslendirsin ben onuncuyu bile izlerim

  • ya ilki güzeldi,ikincisi de güzeldi ama üçüncüyü açıkçası pek izleyesim yok.ya sıktı gibi.ama yeni animasyonlara tabii ki DEVAM

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir