19 Ağustos 2005 11:46

Oyuncakların Gözyaşları

Pixar ailesinin acısı büyük

Animasyon dünyasının devi Pixar ailesi önemli üyelerinden birini kaybetti. Pixar'ın Hikaye Geliştirme bölümünün şefi olan Joe Ranft geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.Yarattığı hikayelerin yanı sıra kahramanlarının bir kısmına sesiyle de hayat veren Ranft, Pixar'dan önce yıllarca Disney'de çalışmış ve stüdyonun en başarılı yapımlarından Güzel ve Çirkin ile Aslan Kral'ın hikayelerini yaratmıştı.Oyuncak Hikayesi'nin de senaryo ekibinde bulunan Ranft, A Bug's Life'ın da yaratıcısıydı. Çizgi dünyanın tüm kahramanları bu kaybın ardından gözyaşı dökerken Pixar ailesi de animasyon dünyasında yeri doldurulamayacak bir üyelerini kaybettiklerini açıkladı.
Yorumlar
  • gerçekten çok üzücü bi durum.pixar için büyük kayıp:/

  • Çok üzüldüm doğrusu,kendimin de emek verdiği animasyon camiası için çok büyük bir kayıp,yetenekli insanların böylesine ani ölümleri kabul edilemez oluyor.Saygılar.

  • Başımız sağolsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir