5 Temmuz 2011 00:00

Oyunculara durmak yok!

Diziler bir bir final yaptı. Ancak oyunculara durmak yok. Sırada sinema filmleri var.

Sabah'ın haberine göre dizilerin bir bir final yapmasının ardından; oyuncuların ve set çalışanlarının bir kısmı tatile girdi, bir kısmı sinema setine koştu. 'Dedemin İnsanları', 'Güzel Günler Göreceğiz', 'Anadolu Kartalları' ve 'Kalbim Bir Taş Parçası'nın çekimleri başladı...

DEDEMİN İNSANLARI
Çağan Irmak'ın Kasım ayında vizyona girecek olan son filmi 'Dedemin İnsanları'nın Gökçeada'da başlayan çekimleri Bodrum'da devam ediyor. Filmde; Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Mert Fırat ve Ezgi Mola rol alıyor. 'Dedemin İnsanları'; küçük bir kasabada yaşayan 10 yaşında bir çocuğun ve dedesinin aracılığıyla, bir ailenin ve ülkenin geçirdiği değişimi anlatıyor.


HANDE SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..ANADOLU KARTALLARI
Yönetmenliğini Ömer Vargı'nın üstlendiği film; Türk Hava Kuvvetleri'nden mezun olmaya hazırlanan bir grup Harbiyeli öğrencinin maceralarını konu alıyor. Yapımda; Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinçci, Çağatay Ulusoy, Alpay Kemal Atalan, İsmail Filiz, Hande Subaşı, Ekin Türkmen, Şevket Çoruh ve İlhan Şeşen oynuyor. Çekimlerine Konya'da başlanan film; daha sonra Ankara, İzmir, Eskişehir ve İstanbul'da da çekilecek.


EKİN TÜRKMEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ
Senaryosunu Emre Kavruk'un yazdığı, yönetmenliğini Hasan Pulat'ın üstlendiği 'Güzel Günler Göreceğiz'in çekimleri iki hafta önce İstanbul'da başladı.

BEŞ ÖYKÜ
Buğra Gülsoy, Nesrin Cavadzade, Uğur Polat, Feride Çetin ve Barış Atay Mengüllü'nün yer aldığı film; beş farklı karakterin hayatlarının kesişmesi ekseninde gelişen olayları konu alıyor.

GÖZYAŞLARI DİNMEYECEK!

Geçtiğimiz günlerde ekrana veda eden 'Aşk ve Ceza' dizisinde töre mağduru, bahtsız 'Çiçek'i oynayan Feride Çetin; önümüzdeki ay ekrana gelecek olan 'Anneler ve Kızları' adlı yeni dizisinde de töre mağduru bir anneyi oynayacak. Yani Çetin'in; yeni dizisinde de yüzü bir türlü gülmeyecek. 'Anneler ve Kızları' isimli dizide; Çetin'in yanı sıra Ebru Özkan, Ergun Kuyucu, Şerif Sezer ve Dilşad Bozyiğit gibi oyuncular yer alıyor.

KALBİM BİR TAŞ PARÇASI
Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan 'Kalbim Bir Taş Parçası' adlı yapımda bir aşk hikayesi konu ediliyor. Çiğdem Vitrinel'in ilk uzun metrajlı film çalışmasında Devin Özgür Çınar, Erkan Bektaş ve Şebnem Hassanisoughi rol alıyor. Filmde; yedi yıldır evli olan 'Sevda', doktor kocası 'Cezmi' ve 'Cezmi' ile aynı hastanede çalışan 'Zuhal'in arasında geçenler anlatılıyor. 'Sevda', 'Zuhal'i evliliğine karşı bir tehdit olarak görüyor ve onu hayatlarından çıkarmaya çalışıyor.


ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir