23 Şubat 2016 18:38

Oyuncularını pişman eden filmler

Bu filmde ben oynamasaydım...

Die Another Day: Kağıt üstünde epey güzel duran proje, beyazperdede hiç iyi durmadı. James Bond filmlerinin yirmincisi olan Die Another Day’de Bond’u canlandıran Pierce Brosnan bizce sonuçtan mutsuzdur.
Catwoman:
Die Another Day'den mutsuz çıktığını tahmin ettiğimiz Halle Berry’nin Batman sequel’inde kedi kadın olduğu proje de, maalesef tek kelimeyle fiyaskoydu.Green Lantern:
Süper kahramanlığın fiziksel olarak yakıştığı oyuncu Ryan Reynolds, bu kağıt üzerinde yine güzel durup beyazperdede hayalkırıklığı yaratan filmde oynadığına pişman olmuştur eminiz, ama şanslı ki bu sene Deadpool filminin başarısı ile bu pişmanlığı oldukça hafiflemiş olsa gerek.


Waterworld:
İnanılmaz paralar harcandı bu filme ve prodüksiyonu epey zor oldu fakat değdi mi, maalesef hayır. Filmin yönetmeni ve Kevin Costner arasında da yapım esnasında epey sorunlar çıktığını duymuştuk. Film gişede batmadı ama çıkmadı da …A Good Day to Die Hard:
Die Hard serisinin beşinci ve ne mutlu ki sonuncu filmi gerçekten de çok gereksiz bir yapımdı. Bruce Willis de filmde adeta çeksek de gitsek ifadeleriyle takılıyordu.The Lone Ranger
: Film çekimleri başlamak üzereyken Disney fişi çekti ve projeyi durdurdu. Bütçenin gitgide artması sıkıntı yaratmıştı. (Bunu Disney gibi bir şirket söylüyorsa, gerçekten de çok para harcanıyor olsa gerek!) Bütçe düşürüldükten sonra herşey yeniden başladı ama çok uzun ve sıkıcı bir film geçti elimize ve bunu Johnny Depp’in binbir suratından biri bile kurtaramadı.
MELİS ZARARSIZ


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir