6 Ekim 2010 00:00

'Oyunculuğum tartışılır'

Cem Yılmaz, 'Oyunculuğum tartışılır' dedi.

Cem Yılmaz Av Mevsimi ile ilgili, "Çok teklif alan kimse olmadım. Komedi olunca değerlendirme daha acımasız oluyor. Av Mevsimi'ni izlerken duygu yoğunluğu oluyor. İsimler çok önemli. Sektörün dışından bir oyuncu olarak kendimi tabir ediyorum. Habertürk'ün haberine göre; Oyunculuğum tartışılır, ben rastladım tartışıldığına! Yavuz Ağabey ve Şener Ağabey'in olduğu bir filmde yer almak istemeyen kimse yoktur. Ben de o yoğun duygulardan kabul ettim. Elimden geleni yaptım." dedi.

"Bu projede çok çömezler vardı. Ustalar bize böyle bir imkan vermişler. Genelde bir önceki jenerasyonla şimdiki jenerasyonun kaynaştığı işler çok fazla yok." diyen Cem Yılmaz şöyle devam etti:

"Bizim el yordamıyla onların filmlerini izleyerek o duygulara benzeyen, o film yapma duygusunun ortak çıkması hoşuma gitti. Mesela ben Gölge Oyunu'na özenerek Hokkabaz'ı oynadım. Meseleye bakışlarını, hele hele sizin duygularınızla benzeştiğini görünce çok mutlu oldum. Yaş tahtaya basmak istemiyorum. İyi filmler yapmak istiyorum."

Daha önce adını kullanarak alınan Facebook ve Twitter hesaplarını üzerine aldığını burada sadece duyuru yaptığını söyleyen Cem Yılmaz, "Sosyal paylaşım ne demekse! Eğer sosyalseniz ve paylşımcıysanız anlam taşıyan şeyler. Ben komedyenim diye aynı zamanda sosyal ve paylaşımcı olduğumun zannedilmesi garip."

"Dahi çocuk olmaktansa daha iyi çocuk" olmanın önemli olduğunu kaydeden Cem Yılmaz, "Duygulu biri olmayı esprili biri olmaya tercih eden bir insanım" dedi.

Yorumlar
  • mütavazi davranması güzel ama oyunculuğu süper bence kendini aşıyo

  • Doğru söylüyor yanında oynadığı büyük ustadlar yanında sadece çömezsiniz bunu kabul etmesi bunu söylemesi bile yeterli cem yılmazın ayrıca fragmanına göre mütiş bir film bizi bekliyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir