24 Ağustos 2011 00:00

'Oyunculuk hayatımı kurtardı'

Megan Fox, İtalyan Amica dergisinin eylül sayısına röportaj verdi.

İtalyan Amica dergisinin eylül sayısının kapak kızı olan Megan Fox, kariyerini ve özel hayatını anlattı.

Megan Fox'un çok konuşulan röportajından bir bölüm:

Dövmeleriniz çok ilgi çekiyor. Özellikle de Marilyn Monroe’lu olan...
Onu sildirmeyi düşünüyorum, çünkü çok negatif bir karakter. Davranış bozuklukları vardı, mutsuz bir kadındı. Bu tip bir enerjiyi hayatıma çekmek istemiyorum. Bir de göbeğimdeki piercing’den memnun değildim. 16 yaşında Birtney Spears’e hayrandım, onda var diye yaptırmıştım. Ama 20 yaşına gelince çıkarttım.

Çocuğunuz olur ve oyunculuğu seçerse nasıl yaklaşırsınız?
Oyuncu olmasını istemezdim ama engellemek için uğraşmazdım da. Annem beni vazgeçirmek için çok uğraştı da ne oldu? Yine bildiğimi okudum. Çocuğum oyuncu olmayı seçerse, karakterine bakarım. Güçlü bir karakteri olmalı, çünkü bu iş için sinirlerinizin çelik gibi olması gerekiyor. Çok duygusal bir çocuk olursa, hiç önermezdim.


MEGAN FOX FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Annenizin sizi oyunculuktan caydırmaya çalıştığını söylediniz...
Evet. Onlara ilk kez oyuncu olmak istediğimi 2 yaşında açıkladım; Judy Garland’a saplantılı bir şekilde hayrandım. Oz Büyücüsü’nde Dorothy’yi oynamak istediğimi söyledim. Orta sınıfa mensup ve bir hayli muhafazakar bir aileden geldiğim için, annem-babam olaya pek sıcak bakmadı. Özellikle annem bu tip hayalleri bir kenara bırakmamı istedi. Ama çok inatçı bir yapım olduğu için düşümden hiç vazgeçmedim. Para kazanmak için modellik yapmaya başladım; 15 yaşında kendi kendimi geçindirebilecek duruma geldim. Böylelikle oyunculuk dersleri almaya başladım. Zaten daha önce gittiğim okulda da arkadaşlarım modellik yaptığım için beni taciz ediyorlar, kötü davranıyorlardı. Oyunculuk hayatımı kurtardı diyebilirim.

Kariyerinizin inişe geçtiğini düşündüğünüz oldu mu?
Yoo niye düşünecekmişim? Transformers’tan uzaklaştırıldığım için mi? Hayır, hiç işimin bittiğini düşünmedim açıkçası.

Stresten zayıfladığınız, hatta anoreksiya olduğunuz söylendi...
Dört ay öncesine kadar çok sıkı bir vegan diyeti uyguluyordum. Sadece çiğ meyve ve sebze yiyordum. Şeker, ekmek, kahve de yasaktı. Ama aşırı kilo verdim. Şimdi her şeyden biraz yiyorum, ama haftada üç gün spor hocam Harley Pasternak’la çok sıkı çalışıyorum.

Birçok kişi kusursuz bir güzelliğiniz olduğunu düşünüyor. Siz kendinizi nasıl buluyorsunuz?
Ben kendimi kusursuz filan bulmuyorum. Tabii ki beğenmediğim yönlerim var, ama bunların asla altını çizmem. Kocamın da fark etmesini istemem yani.

Biz tahmin etmeye çalışalım. Kısa boylu olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
Hayır boyum 1.63, bir oyuncu için gayet normal. Model olsaydım, podyumda sıkıntı çekebilirdim. Ama bizim meslekte boy takıntısı yoktur, zaten kısa da değilim bence.

Facebook’taki sayfanızda makyajsız resimlerinizi yayımladınız. Neden?
Bence bunu yapmam gerekliydi, çünkü genç hayranlarımın yer aldığım reklam kampanyalarındaki photoshop’lu görüntülere bakıp, soluğu estetik merkezlerinde almasını istemiyorum. Artık 19 yaşındakiler bile botoks yaptırıyor, resmen çılgınlık bu. İnsan doğal haliyle de güzel görünebilir, bunu kanıtlamaya çalıştım.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir