10 Mayıs 2005 11:26

Oyundan Önce

Demonik önce beyazperdede

Majesco'nun önümüzdeki yıl piyasaya sürmeyi planladığı konsol oyunu Demonik şimdiden beyazperde yolunda. Projeye el atan isimlerse, video oyunları ve korkuyu aynı kazanda eritmekte usta olan Clive Barker ve John Woo.Terminal Reality'nin geliştirdiği ve hala üzerinde çalışılan oyunu filme uyarlayacak olan Barker projede sadece senarist olarak kalacak. Woo'nun da yapımcı koltuğunda kalmaya niyetli olduğu Demonik'in diğer Barker'ı diğer oyunlardan daha fazla heyecanlandırdığı söyleniyor.''Bu oyunda sadece yeni bir kötünün doğuşuna tanıklık etmiyoruz bizzat kendisi oluyoruz'' diyen Barker daha önce de Candyman ve Hellraiser'ın senaryolarını yazmıştı. Oyun olarak geliştirilmeye başlanan, beyazperde yolunda ilk adımları da atan Demonik'in çizgi romanının da oyunla beraber piyasaya sürülmesi planlanıyor.
Yorumlar
  • işin içinde clive baker varsa o işin içinde HARİKA kelimesi de yer alacaktır Clive baker video oyunlarına en son el attığında ortaya mükemmle olan UNDYING çıkmıştı oynamayana varsa çok şey kaçırdığını söleyebilirim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir