27 Aralık 2011 01:00

Özcan Deniz Beren Saat ve Özgü Namal'ı istiyor

Ya Sonra filmiyle yönetmenliğe adım atan Özcan Deniz yeni filmi Evim Sensin’de Beren Saat ya da Özgü Namal’la çalışmak istiyor! İlk görüşte başlayan bir aşk öyküsünü anlatan senaryoyu iki güzel oyuncuya da gönderen Deniz, cevap bekliyor.

Özcan Deniz, Türkiye’nin en güzel oyuncularından Beren Saat ile Özgü Namal’ ın peşine düştü! Geçen yıl baş rolünü Deniz Çakır’ la paylaştığı Ya Sonra filmiyle yönetmenliğe de el atan Deniz, yeni projesi Evim Sensin’i ha yata geçirmek için kolları sıvadı. Şükrü Avşar’la ortak yapımcısı olacağı filmin senaryosunu tamamlayan Özcan Deniz, başrolü paylaşacağı kadın oyuncu olarak Saat ya da Namal’ı istiyor.

İlk görüşte başlayan bir aşkın hüzünlü öyküsünü anlatacağı filmin yönetmenliğini de üstlenecek olan Özcan Deniz, senaryosunu Beren Saat ve Özgü Namal’a gönderdi. İki güzel oyuncu da senaryoyu okumaya başlarken Deniz, çekimlerin geniş bir zamana yayılacağı ve çalışma saatlerinin onların istedikleri şekilde düzenleneceği konusunda Saat ve Namal’a açık çek verdi.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir