11 Haziran 2015 16:54

Özgecan Aslan cinayeti beyazperdeye taşındı

Özgecan Aslan'in hayatını konu alan film tamamlandı.

Geçtiğimiz Şubat ayında canice öldürülen Özgecan Aslan'in hayatını konu alan sinema projesinin çekimleri tamamlandı.

11 Şubat'ta Mersin'in Tarsus ilçesinde tecavüz girişimine direndiği için yakılarak öldürülen Özgecan Aslan cinayeti beyazperdeye taşındı.

Kan donduran cinayetin konusunu beyazperdeye aktaran filmin yönetmeni Kemal Yılmaztürk. Yılmaztürk, filmle ilgili şunları söyledi: "Birçok oyuncu projede yer almak istedi, seçimlerimizi gönülden destekçi olanlardan yana kullandık."

Yılmaztürk, senaryoyu Kültür Bakanlığı'na gönderdiğini ancak destek alamadıklarını, ancak Çağan Irmak gibi alanında pek çok ünlü ismin gerek sosyal medyadan gerekse fiilen projeye destek olduğunu sözlerine ekledi.ÖZGECAN ROLÜNÜ MARAL BÜYÜKSARAÇ ÜSTLENDİ


Özgecan Aslan rolünde, 18 yaşındaki genç oyuncu Maral Büyüksaraç yer alıyor.

Özgecan'ın annesini Ayda Aksel canlandırıyor. Diğer oyuncular içinde ise ise Ahmet Uğurlu ve Ali Sürmeli gibi deneyimli isimler var. (Hürriyet)

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir