22 Ocak 2007 16:44

Özpetek Açıyor!

İstanbul'un açılışı Saturno Contro'dan...

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından AKBANK sponsorluğunda 31 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 26. Uluslararası İstanbul Film Festivali, Ferzan Özpetek'in merakla beklenen son filmi Saturno Contro ile açılacak. Mart ayı başında İtalya'da gösterime girecek olan Saturno Contro'nun başrol oyuncuları da Ferzan Özpetek ile birlikte İstanbul Film Festivali'nin "Açılış Töreni" konukları arasında olacak. Özpetek ayrıca bu sene Ulusal Yarışma Jürisi'nin başkanlığını da üstlenecek. Yeni festival haberleri için gözünüz Beyazperde.com'da olsun!
Yorumlar
  • Bir filmin benden olur alabilmesi için sadece "Ferzan Özpetek" adı yeter. Bu film de o özelliğe sahip zaten,eminim Ferzan yine çok güzel bir iş çıkarmıştır.

  • bazen bakmak lazım yönetmen bu defa ne yapmış diye, bazen çekinerek konuyu okuyup öyle izlemek lazım, bazen oyuncalara senariste de bakmak lazım, bazense bir filmi tümüyle yönetme bırakıp sizi hayran bırakmasına izin vermek lazım bırakın Ferzan Özpetek sizin içinbir konu binbir görüntü, onlarca yüz, en iyisinden müzik, güzel bir ışık, dokunan bir sahne, güldüren bir küçük espiri ......... seçsin aklınızdan çıkmayacak 2 saat versin size...bazı yönetmenler tartışılmaz; keyifle izlenir:)Serra Y I L M A Z o başka birşey babaşka birşey. Yeni rolüyle yeni bir Serra'ya hoşgeldin.

  • Sadece Serra Yılmaz için bile seyredilir...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir