22 Ekim 2010 00:00

Özpetek'in filmleri Macaristan'da

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek'in filmleri, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Urania Film Sarayı'nda Macar sinemaseverlerle buluşuyor.

Budapeşte- Macaristan'da faaliyet gösteren İtalyan Kültür Enstitüsü tarafından 28-31 Ekim'de düzenlenen organizasyonda, Ferzan Özpetek'e ait 4 film izlenime sunulacak.

İtalyan Kültür Enstitüsünün açıklamasında, Türk yönetmen Ferzan Özpetek'in ''Hamam'', ''Cahil Periler'', Karşı Pencere'' ve ''Mükemmel Bir Gün'' filmlerinin İngilizce alt yazılı ve tercüman tarafından eş zamanlı Macarcaya çevrilerek yayımlanacağı bildirildi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir