19 Ağustos 2005 10:35

Pacino, Pacino, Pacino…

Daha eskilere git, Napolyon dönemine

Venedik Taciri'nin üçlüsü, Al Pacino, yönetmen Michael Radford ve yapımcı Barry Navidi yeniden bir araya geliyorlar. Cinematical'ın bildirdiğine göre Hollywood'un parlak üçlüsü Napolyon'un hayatını beyazperdeye taşımaya karar verdiler.2006'da çekimlerine başlanması planlanan filmin ismi henüz konmamış ve tam olarak Napolyon'un hangi dönemine ışık tutacağı da belli değil. Ancak dedikodulara bakılırsa ünlü komutanın Rusya'da geçirdiği dondurucu kış ve St. Helena'daki son günleri filmde ağırlık kazanabilir. Şimdiden sabırsızlanmamak mümkün değil.
Yorumlar
  • baba tarıhı fılımlerı sever ıyı bır ıs cıkacaga benzıoyor daha baya zaman alacaga benzıor bu ısın ama sımdıden sapırsızlanıoruz ekranı atese veren o adamı ızlemek ıcın...

  • tutulucak

  • Kesinlikle Napolyon Filmi tutulur hele ki başrolünde Al Pacino varsa. Ben bu filmide izleyeceğim

  • Ya bu adam ne mükemmel ne azimli ve ne kadar karizmatik:)sinema ve tyatro hayatı olmuş bence bu konularda çok azimli ve üzüldüğüm mevzu oscarı hak etmesine rağmen dandik oyunculara verip heba ediyolar:(Kesinlikle bu adamın bu konuda ki başarısı ve yeteneği tartışılmaz.

  • Al pacinonun tiyatroya olan sevgisi biliniyor

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir