26 Mart 2012 00:00

Pak Panter filmi mahkemelik oldu

Pak Panter filmi hem beklenen ilgiyi görmedi hem de mahkemelik oldu.


Film Türkiye çapında birçok salonda gösterime girdi ancak istenilen gişe başarısına ulaşamadı.


Ufuk Özkan, Doğa Rutkay, Mehmet Ali Erbil, Şenay Akay gibi oyuncuların yer aldığı ‘Pak Panter’ filmi mahkemelik oldu. Filmin bazı oyuncuları ile tüm yardımcı oyuncularını temin eden Slayt Ajans, filmin yapımcısı Arzu Film şirketine bakiye alacağı için icra takibi başlattı. Ancak Arzu Film, itiraz ederek takibi durdurdu.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..30 bin lira alacağı var
Bunun üzerine Slayt Ajans, Arzu Film’e dava açtı. Ajans dava dilekçesinde, “Davalı Arzu Film, icra takibine haksız bir şekilde itiraz etmiştir. Faiziyle 30 bin 800 lira tutan alacağımızın tahsili ile yüzde 40 icra inkar tazminatına hükmedilmesini talep ediyoruz” denildi. Bu arada ‘Pak Panter’ filmi Türkiye genelinde birçok salonda gösterime girdi. Ancak gişede beklenen hasılatı elde edemedi.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir