13 Mayıs 2003 23:41

Palermo: VCD'ler Bozuk Değil!

Hatırlanacağı üzere bir çok kullanıcımız online olarak ya da mağazalardan aldıkları Yüzüklerin Efendisi VCD'sinin bazı edisyonlarının bozuk olduğunu interaktif alanlarımızdan bildirmişlerdi. Bizim bizzat konuştuğumuz VCD "kurban"ları ve online satış sitesi Idéefixe yetkilileri de durumu doğrulamıştı. Geç de olsa DVD ve VCD'lerden sorumlu Palermo firması, Beyazperde.com'a yaptığı açıklamada, VCD'lerin aslında bozuk olmadığı ve sorunun bazı donanımlardan kaynaklandığını belirtti.Pazarlama Direktörü Sedef Kürüm, dublajlı VCD'lerde herhangi bir problem olmadığını ancak altyazılı VCD'lerde yalnızca bazı makinaların okumasında yaşanan bir ses patlaması olduğunu söyledi:"VCD'ler ve bu VCD'lerin hazırlandığı master'lar testlerden geçirildi ancak hiç bir arızaya rastlanmadı," diyen Kürüm, "Şu aşamada altyazılı VCD'ler için yeniden master hazırlanıyor ve yeni VCD'lerin 26 Ağustos Pazartesi günü piyasaya dağıtılmasını hedeflemekteyiz. Bu durumda da bu tip şikayeti olan tüketicilerimiz filmi yeni dağıtılanlarla değiştirecekler" şeklinde konuştu.Palermo'nun açıklamasına karşın, VCD'lerde sorun yaşayan okurlarımız şirketin (212) 213 37 80 numaralı telefonundan yetkililere ulaşıp problemerine çözüm arayabilirler.
Yorumlar
  • bende memento dvd si aldım sonunda takılıp kalıyor ideefixeden almıştım

  • elbereth999 tamamen haklısın.yanlız lotr da bana bozuk vcd rastlamadı ama italyan işi ve colombia'nın çıkardığı vcd'lerden iki tanesini benim bilgisayarım çalıştıramadı.neden bilmiyorum.umarım başımıza bir daha böyle aksilikler gelmez.

  • bende de bozuk cdlerden bir tane var bilgisayar da çalışmıyo ama vcd de çalışıyolar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir