25 Eylül 2009 10:12

Pallywood:Paris'in Hollywood'u Yolda!

Fransız yönetmen Luc Besson, Paris'in en büyük sinema stüdyolarını kuruyor...

İyi bir yönetmendi, senarist ve yapımcı oldu; son yıllarda yönetmenliğe el attığında eski filmlerini mumla aratıyor. O nedenle olsa gerek, yapımcı kimliğine daha sıkı sarılıyor. Fransız usta Luc Besson'tan bahsediyoruz. Sinemacı Paris'e muazzam bir sinema stüdyosu (stüdyoları) kurmaya hazırlanıyor. 40 milyon dolar bütçeli bir megastüdyo olacağı söyleniyor. Buranın öncelikli amacı Hollywood yapımlarını Paris'e çekmek olacak. Daha sonra ise Fransız ve Avrupalı prodüksiyonlara hizmet verecek.
Yorumlar
  • lafda iyi degil, ama icraatlari sasirtiyor acikcasi bravo.

  • Luc Besson bitane, Harika filmleri var bu adamın.Devam etse çok iyi olur. Banliyolar, Taxiler, Leonlar, Yamakasiler. üff, üff.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir