4 Mart 2005 16:25

Palto'nun Sahibi Belli Oldu!

Bilim kurgu projesi The Jacket'ın kadrosu sil baştan. Set, Oscar'lı oyuncu Brody için hazırlanıyor...

George Clooney ve Steven Soderbergh'in yapımcılığını üstleneceği The Jacket projesinden daha önce bahsetmiştik. John Maybury'nin yönetmenliğini üstleneceği film, Marc Rocco ve Massy Tadjedin'in senaryosundan uyarlanıyor. Filmde rol alması kesinleşen oyuncular ise, Keira Knightley ve Adrien Brody. Oscar ödüllü Brody'nin rolü için daha önce Mark Wahlberg'in adı geçiyordu. Fakat oyuncu küçük adımlarla ilerleyen projede yer almaktan vazgeçti.Film, cinayetle suçlanan eski bir askerin, psikolojik rahatsızlıkları nedeniyle akıl hastanesine alınmasıyla başlıyor. Gördüğü hayallerin zaman yolculuğu olabileceğinden şüphelenen adam, Knightley'in karakterini gördükten sonra olayları çözümlemeye başlar. Kadını daha önce, o henüz bir çocukken gördüğünü farketmiştir. Yapım hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen 12 Maymun'a benzetiliyor.
Yorumlar
  • Filmin anlatımına hayran kaldım...

  • http://www.keiraknightley.com.tr.tcTurkey's Best And First Keira Knightley Offical Site

  • Mark Walbergh'in askeri oynaması ona yakışır dai psiko-askeri oynaması yakışmaz diye düşünüyorum. Bir kere adam karakter oyuncusu gibi. Yani belli karakterleri iyi taşır. Bunu taşıyacağını pek sanmıyorum, ki zaten vazgeçmiş projeden. İyi de etmiş. Kızların hayran bakışları altında nasıl izleyebilirdik ki onu? Her hareketinde "olamaz, öyle yapma, böyle düşünme" deme durumları var.Ayrıca benim en beyendiğim aktörlerden George Clooney'in de için içinde olduğunu bilmek garip bir duygu. Sonuçta ortaya çıkan hikâye önemli. Bakalım, bekleyelim, görelim..

  • bak şimdi brodyi bööle görünce bi garipsedim... eee gördük bi kere onu nazilerin elinde haliyle garip geliyo...ben soderbergi pek sevmem gerçi ama du bakalım göreceğiz nası bişiy olacak...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir