6 Eylül 2005 10:25

Paltrow'un Uçağı Geri Döndü

Teknik arıza korkuttu

Gwyneth Paltrow, son filmi olan Proof'un promosyonu için Venedik Film Festival'ine gelemedi. Reuters'in bildirdiğine göre Paltrow, Venedik'e havalanan uçağındaki bilinmeyen bir teknik arıza sonucu New York'a geri dönmek zorunda kaldı. John Madden imzalı, Miramax prodüksiyonu Proof'da Paltrow, usta oyuncu Anthony Hopkins ve Jake Gyllenhaal ile rol almakta. Film, David Auburn'nün film ile aynı isimli ünlü oyunundan uyarlanmıştı.Paltrow'u Proof'da, Hopkins'in kızı ve Gyllenhaal'ın arkadaşı rolünde izleyeceğiz. Filmin konusuna değinecek olursak, Paltrow genç bir matematik öğrencisidir. En önemli amaçlarından biri babasının ölümünün arkasındaki akademik sırları çözmektir. Film, Altın Ayı ödülü için yarışan yirmi film arasında bulunuyor. Paltrow, bu festivalde, yine Altın Ayı için yarışan Ang Lee''nin Brokeback Mountain adlı filminde de rol almıştı.
Yorumlar
  • Proof, paltrow'a 2. oscar adaylığını getirebilir lakin suana kadar baktığımızda gözümüze batan hiç bir kadın oyuncu yok, filmde aynı zamanda bayağı bir rötar yaptı 2004 de gösterime girmesi planlanıyordu 2005 e kaldı neyse umarım iyi bir iş cıkarmışlardır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir