25 Eylül 2009 10:12

Panayır ve Peri Masalı

Mehmet Eryılmaz'ın yönettiği Hazan Mevsimi-Bir Panayır Hikayesi Şubat ayında sinemalarda!

Mehmet Eryılmaz'ın senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği Hazan Mevsimi: Bir Panayır Hikayesi projesinde Zümrüt Erkin, Fatih Al, Erol Babaoğlu, Tarık Köksal, Ahu Sıla Bayer, Halil Kumova, Figen Yalçın ve Erol Tezeren rol alıyor.Hazan Mevsimi-Bir Panayır Hikayesi yerel dili çok iyi kullanan ve titizlikle kaleme alınmış bir modern çağ peri masalı olarak tanımlanıyor."Bu, birbirine umutsuzca aşık olmuş iki insanın bir panayırda geçen hikayesidir. Panayırın yakınındaki inşaatta çalışan Cemal ile, bulunduğu her panayırda çalışan gezgin şarkıcı Nurşen'in hikâyesi.İkisi de bir yere kök salamayan, rüzgar nereden eserse oraya savrulan insanlar. Her ne kadar renkli ve eğlenceli bir hayat olduğu sanılsa da, panayırda çalışmak hiç de göründüğü gibi değil."
Yorumlar
  • hazan mevsimi "bir panayır hikayesi" kendi tarzında yerli dili çok iyi kullanan ve titizlikle ele alınmış bir senaryo ve seçkin tiyatro oyuncularının yer aldığı panayırın görselliğini bizlerle paylaşan film, bir aşk hikayesini bize sunuyor...www.hazanmevsimifilm.com dan fragman ve film hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.. iyi seyirler....

  • slm nasıl bılmıyorum ama ıyı bır sınamadır ınsallah yucel_yusuf_38@hotmail.com

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir