31 Mayıs 2006 23:34

Pang Biraderlerin Bangkok Günleri

Nicolas Cage için sevinmeli mi üzülmeli mi?

Uzakdoğu rüzgarları sinema dünyasını kasıp kavurmaya başladığından beri Hollywood'un dev stüdyoları gözlerini çekik gözlü yeteneklere dikti. Los Angeles'ın lüks stüdyolarında her bir istekleri yerine getirilecek olan Uzakdoğululardan ikisi de Pang Biraderler. Canadian Press'in bildirdiğine göre Hong Konglu Pang Biraderler, en ünlü filmlerinden birinin, Bangkok Dangerous'ın yeniden çevrimi için kolları sıvadı. Hem de stüdyoların gözdesi, Oscarlı aktör Nicolas Cage'i de kameraların önüne geçiriyorlar.Göz'ün yönetmenleri olarak hayatımıza giren ancak bundan çok evvel de birçok başarılı yapıma imza atmış olan kardeşlerden Oxide, Bangkok Dangerous'ı Hollywood için yeniden çekecekleri haberini Cannes Film Festivali'nde doğrulamıştı.Genel olarak orijinal filmin senaryosuna bağlı kalacak olan Pang'lar tek bir değişikliğe gidecekmiş. İlk filmdeki dilsiz tetikçiyi (Cage'le anılan rol) bu sefer konuşturmaya karar vermişler.Orijinal dokuyu bozmamaya niyetli olan kardeşler filmi yine Bangkok'da, Amerikalı oyuncuların yanısıra Tayvanlı, Koreli ve Hong Konglu oyunculara da yer vererek çekmeyi planlıyor.
Yorumlar
  • filmi çekmeye başlamışlar bile..

  • cage'in bu kadar çok filmde oynayarak yüzünü eskitmesi onun için çok olumlu değil. oynadığı eski filmlere bakınca o zamanlar daha verimli olduğu görülüyor!!

  • Cage 2008 kadar full dolu.Studio Cgeden bence vaz geçer.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir