11 Mayıs 2004 10:44

Panter Motor Dedi

Steve Martin'li modern Pembe Panter'in esrarı aralandı

MGM, haftasonu düzenlediği basın toplantısıyla, kült serinin en son versiyonu olan The Pink Panther'in çekimlerinin başladığını ilan etti. Yeni Pembe Panter filminin resmileşen kadrosundaki önemli isimleri sizlere son bir kez anımsatalım:Steve Martin (Müfettiş Clouseau)Beyoncé Knowles (Prenses Xania)Kevin Kline (Başmüfettiş Dreyfus)Jean Reno (Ponton)2005 yazında vizyona girmesi planlanan film daha öncekilerin devamı ya da konusuyla bir bağı olup olmadığı muamması da MGM tarafından resmen aydınlatıldı: Yeni film tamamen eski seriden esinlenen, oradaki karakterlerin özellikle de Müfettiş Clouseau'nun maceraları etrafında gelişen yepyeni bir versiyon. Filmin mizah anlayışı Sellers'inkine olabildiğince sadık kalacak.Bu yıl Oscar'la ödüllendirildiği törene tekerlekli sandalyesiyle gelen efsane Pembe Panter yönetmeni Blake Edwards'ın yerini bu kez Shawn Levy'nin aldığını da hatırlatalım.
Yorumlar
  • yaa filmde beyonce oynuyor tabii güzel olucak

  • peter sellers ve blake edwards ikilisi bu filmlerle son derece uyumlu birbirinin dilinden anlayan iki kişiydiler.önemli olan bu ritm duygusunu yaklayabilmeleri.inşallah o tadı bize verir bu yeni versiyonu...

  • kim olursa olsun peter sellersin eline su dökemez ama yinede beklemek vede görmek lazım...ben jim carreyin yada onun tarzındsa bi oyuncunun bu rçlü üstlenmesini isterrdim ama steve martinste yılların tecrübesi bekleyelim ve de görelim...:))

  • Hepimiz bekliyoruz küçük dostum.. hepimiz bekliyoruz...

  • Öyle alışmışım ki Peter Sellers'a, nasıl hissettirecek bu film bilmiyorum. Aslında Steve Martin bu rolün altından kalkabilecek az sayıdaki isimden biri. Kevin Kline ve Jean Reno'da ön plana çıkacaklardır filmde. Bakalım nasıl bir şey çıkacak? Bekliycem...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir