5 Eylül 2003 17:41

Paparazzi'leri Filme Almak

Gwyneth Paltrow, peşindeki paparazzi'leri kameraya alıp, nasıl 24 saat gözetlendiğini sergileyecek!

Paparazzi'ler medyatik insanların başının belası. Medyanın gözü, pek çok yıldızı büyük organizasyonlardan, yatak odalarına kadar hemen her yerde takip etmeye ve kaydetmeye çalışıyor. Hollywood'un güzel yıldızlarından Gwyneth Paltrow, bu durumdan oldukça sıkılmış ve ilginç bir yöntemle, hem peşindeki gazeteci ordusunu, hem de gözetlenen yaşamını deşifre etmeye karar vermiş. Peşindeki insanları gizlice kameraya aldırıp, ortaya çıkan kurgulanmış video ile de, vaziyeti ortaya koymayı düşünüyor.Ortaya çıkacak olan video, özellikle de yıldızın peşindeki paparazzi'leri oldukça rahatsız edecektir. Aynı zamanda arabada, ağaçta, suda hemen her konumda çekim yapan gazetecilerin arka arkaya sergilenmesi filme ayrı bir komedi havası da katacaktır. Paltrow'un bu fikri sinema için de düşünmesi oldukça yerinde olacaktır diye düşünüyoruz...
Yorumlar
  • aslında bu paparatzilerin üzerine salıcaksın Jackass çetesini..sonra seyreyle eğlenceyi..dinsizin hakkından imansız gelir hesabı gwenyth'ı bu takdire şayan hareketinden dolayı kutluyor fikrini dahada geliştirip bunu paparazzilerden gecikmiş bi intikam purocesi haline getirmesini hiddetle destekliyorum!yaşasın kötülüğe karşı kötülük!zaten anlamak mümkün diil bu ünlüleri..nası dayanıyolar nası bi tabiattır nedir bu peygamber sabrı..kunduzlar aşkına! biri benim uygunsuz görüntülerimi tv de yayınlıyacakbende seyirci kalıcam"hulk" olur takla attırtırım hepsine..

  • :))) ilginç fikir... ama bunlar orlinin de dediği gibi kene gibidir ve bu kadarla yılmazlar...

  • paparazzilerin kene gibi yapıştıkları gerçeğini herkes bilir.kenelerin de böyle küçük birşeyden pes edeceklerini sanmıyorum gene de izlemek hoş olabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir