25 Ekim 2011 00:00

Paranormal rekor

'Paranormal Activity 3' ABD’de 54 milyon dolarlık hasılat elde ederek ‘korku’ sinemasının en iyi haftasonu açılışını yaptı.

‘Paranormal Activity’ serisinin üçüncü filmi ABD’de 54 milyon dolarlık hasılatla ‘korku’ sineması türünde en iyi haftasonu açılışını yaptı.

ABD dışında ise 26 milyon dolar gişe geliri elde eden film, aynı zamanda tüm zamanlarda Ekim ayında en iyi açılış yapan film olarak da tarihe geçti.

Oren Peli’nin yönettiği serinin ilk filmi 15 bin dolara çekimiş ve dünya çapında 195 milyon dolar hasılat elde etmişti. 3 milyon dolara malolan ikinci filmi de 177 milyon dolarlık hasılat yapmıştı. Son filmin 5 milyon dolarlık maliyeti de hesaba katıldığında yapımcılar 8 milyon dolar yatırdıkları bu üç filmden şimdiye kadar 450 milyon dolardan fazla gelir elde etmiş oldu.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


Paranormal Activity 3 (Türkçe Fragman) | video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir