18 Ocak 2010 11:04

Paranormal Sıçrama!

ABD'de 2009'un en çok izlenen korku filmi Paranormal Activity,Türk seyircisini de yerinden sıçrattı.

Paranormal Activity ön gösterimi geçtiğimiz günlerde (11 Ocak 2010 Akşamı ) Cevahir AVM Şişli Megaplex sinemasında 6. salonda yapıldı. Salona yerleştirilen 2 kamera ile izleyicilerin tepkileri kayda alıdı. Kaydedilen görüntülerde izleyicilerin ilginç görüntüleri dikkat çekti.Dünya çapında yankı uyandıran film Türkiye'de izleyicisiyle buluştu. Film boyunca salona yerleştirilen iki kameraya yansıyan görüntülerden izleyenlerin korku sahnelerinde çığlık attığı ve yerlerinden sık sık sıçradığı gözlemlendi.Mikro bütçesiyle büyük gişe başarısı yakalayan film Türkiye'de de 2010'un en iyi Korku-Gerilim filmi olmaya aday görünüyor. Film, evlerinde doğa üstü olaylardan şüphelenen genç bir çiftin gece neler olup bittiğini kamera ile kaydetmelerini konu alıyor. Filmi diğer korku filmlerinden ayıran en büyük özelliği amatör bir kamera ile çekildiğinden gerçekliğe bu kadar yakın olması.İZLEYENLERİN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • geren ama korkutamayan film

  • bu filmdemi kopmuşlar.pehh..bn güldüm film boyu

  • Filme beyazperde.comda verilen puan beni çok şaşırttı.Kesinlikle övguyu hakeden özgun bir yapım ve Rec,Blair Cadısı gibi filmlerle karşılaştırılmaması gerek diye duşunuyorum..

  • Filim aslında Türk insanının korktuğu şeylerede yanıt veriyor. Ben çok başarılı buldum. İyi çekilmiş.

  • Hakediyor..Bu film her türlü övgüyü,ilgiyi hakediyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir