2 Kasım 2012 01:00

Paris Hilton Türk filminde oynayacak!

Paris Hilton'un başrolünde oynayacağı ''Yarmani'' isimli filmin mekanlarının belirlenmesi için Nevşehir'de çalışmalar başladı.

Filmin hazırlıkları için kente gelen Plato film ekibi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.

Nevşehir'de mekan arayışına giren film yönetmeni Barış Denge, Genel Koordinatör Fahrettin Kuru ve Paris Hilton ile başrolü oynayacak olan oyuncu Erkan Köse'nin de hazır bulunduğu ziyarette, Belediye Başkanı Ünver, ekibin çalışması için Nevşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti.


Paris Hilton fotoğrafları için tıklayın


Nevşehir'de kendilerine gösterilen yakınlıktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Genel Koordinatör Fahrettin Kuru da Plato Film olarak Sinan Çetin'in de üzerinde durduğu önemli bir proje konumundaki ''Yarmani'' filminin, sadece Türkiye'de değil dünyada da ilgi çekmesini beklediklerini söyledi.

Paris Hilton ve Erkan Köse'nin başrolünü paylaşacağı saf bir Anadolu delikanlısının ünlü bir moda gurusu haline gelmesini komik bir dille anlatılacağı filmin, İstanbul ve Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD'nin Los Angeles kentinde yaklaşık 3 haftalık bir çalışma ile çekilmesi planlanıyor.

AA

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir