15 Şubat 2006 14:08

Paris=Teresa

Hilton böyle teklif duymamıştır

Paris Hilton Rahibe Teresa'lığa mı soyunacak? Ananova'nın bildirdiğine göre Hintli yönetmen T Rajeevnath ünlü güzele yeni filminde Rahibe Teresa'yı oynamasını teklif etti.Rajeevnath yaptığı açıklamada haberi dorularken yardımcıları vasıtasıyla Kalifornia'da Hilton'la temas kurduklarını ve teklifi kendisine ilettiklerini belirtti.Yönetmen, Hilton'un Playboy'a çıplak poz vermeyi reddetmesinden çok etkilenmiş ve Teresa'yı sosyetik güzele oynatma fikri de bundan sonra ortaya çıkmış.Rajeevnath filminin çekimlerine yakın zamanda Batı Bengal'de başlayacak ancak Hilton'un cevabı henüz belli değil. Skandallar kraliçesinin bugüne kadar sergilediği performanslar düşünülürse bu teklife evet yanıtı bile gelebilir.
Yorumlar
  • bu bir film.neden olmasın ki .

  • bence bole sacmalık olmas ne olursa olsun hrıstıyanlık bıle olsa kutsal bı olgu ıcın bu kadar kucuk dusurucu bır durum olamas bence tamamen reklamlarını yapmak ıcın ortaya cıkmıs bı sey oldugunu dusunuyorum .onun fılmıne gıden kısılerı de ne olarak tanımlarsınız o kısmı ben yorumsuz bırakayım ...

  • paris hilton nun çıklak bir sahnesinin olmadığı filmi kimse izlemez çünkü bu kadın başka bir işe yaramıyor.

  • bence böle rolleri doğru kişilere teklif etmeleri lazım.Yani güya teresa bir azize ve hristiyan dünyası için çok kutsal biri ama bu rolü oynaması içins eçe seçe paris gibi bir kadın ha,çok yazık bence arkadaşlar. film komik ya da drama fark etmez,inanın bana tam bir ahmaklık ve rezillik olur.O kadın9ı zaten sevmem karakteri yüzündnen. bence scharlet janson falan oynasa daha iyi.Hem kızın yüzü çok güzel melek gişbi yada natalie )))ya da başka bir düzgün biri. zaten geçenlerde haberlerde gazatelerde görmüşsünüzdür parisin yeni firkiğini:)içine bişey giymezse öle olur.

  • "Yönetmen, Hilton'un Playboy'a çıplak poz vermeyi reddetmesinden çok etkilenmiş"Merak ettiğim nokta şudur; bu yönetmen nasıl bir insandır ki Paris Hilton gibi, internet dünyasına porno videoları yayılmış, her türlü ortamda bedenini sergilemekten çekinmeyen bir kadın'ı 'rahibe' olarak düşünebilmiştir.. Sanırım biraz fesatmış bu yönetmen arkadaş

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir