13 Ocak 2006 18:20

Parker'ı Graff Kurtarır

Slammer el değiştirdi

Adam Shankman'ın Revolution Stüdyoları için Slammer'ın yönetmenliğini üstlendiğini duyurmuştuk. Ancak Shankman Hairspray müzikaline öncelik verince filmin yönetmen koltuğuna Todd Graff geçti.Sex and the City dizisinin yıldızı Sarah Jessica Parker'ın başrolünde oynayacağı komedide güzel oyuncuyu hapse düşen bir halkla ilişkiler uzmanı olarak göreceğiz. New York'un ünlü Sing Sing hapishanesinde kariyerini kurtarmaya kararlı olan yeni mahkum kıdemlilerle beraber bir müzikal düzenlemeye karar verecek. Slammer'ın Tim Metcalfe ve John Slotnick tarafından yaratılan hikayesine son şekli Sara Goodman verecekmiş. Çekimlere ise önümüzdeki sonbahar başlanacak.
Yorumlar
  • evett bende sevindim:)) çünkü elif arkdşm severse bende ona güvenerek severim:))))

  • ilginç bir filme benziyor. özellikle sarah jessica parker'ın da filmin başrolünde olması ilgi uyandırıcı bir unsur. bakalım, merakla bekliyoruz.

  • çok sevindim bu habere:))çünkü sarah jessica parker beyazperdede daha çok yer alması gereken iyi bir oyuncu.çok seviyorum o'nu..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir