17 Ağustos 2005 14:04

Pastacı Kolları Sıvadı

Herz'den yeni hikayeler

Amerikan Pastası serisinin senaristi Adam Herz artık yeni projelere açık. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Herz, Broken Road Productions için ismi henüz belirlenmeyen bir komediyi hem yazacak hem de yönetecek.Revolution Stüdyoları'nın ortaklarından Todd Garner, Mayıs ayında stüdyoyla iş ortaklığını sonlandırdığını açıklamıştı. Elini çabuk tutan ünlü yapımcı hemen yeni bir firma kurdu ve Broken Road böylece Hollywood tepelerindeki yerini aldı.Adam Herz'in komedisiyle ilk resmi projesine el atan Garner tür filmlerine fazla yönelmeyeceğini daha çok herkesi sinemaya çekebilecek eğlenceli yapımlarla Broken Road'u şekillendireceğini söylüyor. Herz'in filmiyle ilgili ayrıntılar belli oldukça gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • bence bu adam süper komedi yazan bi usta.ve amerikan pastasına bayılmama rağmen ondan daha güzel filmler bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir