14 Temmuz 2005 14:47

Patlayıcı Gibi

Spielberg'ün robotlarına Bay zaman biçti

Steven Spielberg'ün film haklarını satın almasıyla herkesin yüreğini hoplattığı Transformers, ünlü yönetmenin yoğunluğu nedeniyle bir süre askıya alınmıştı. Spielberg işin içinden çıkamayınca projesini Michael Bay'a devretmişti ve DreamWorks nihayet projeye son noktayı koydu. Transformers, 4 Temmuz 2007'de sinemalarda…San Diego'da Comic-Con devam ederken DreamWorks adına resmi açıklamayı yapan Jim Tharp, projeyi Paramount'la ortaklaşa yürüteceklerini de bildirdi. Resmi web sitelerinde ''Spielberg'ün yapımcılığında ve Bay'ın yönetmenliğinde beyazperdeye yansıyacak herhangi bir film patlayıcı değeri'' taşır diyen Tharp, 4 Temmuz'un bu nedenle seçildiğini belirtti.90'ların ünlü çizgi dizisinin fanlarına iki sene daha beklemeleri söylenirken DreamWorks gözünü filmin gişe hasılatına dikmiş gibi görünüyor.
Yorumlar
  • Bana da şiddetle beklenmeye değecek bir film gibi geliyor,özellikle Michael Bay'in konuya hakimiyetinden ve aksiyonun doyuruculuğundan şüphem yok,buna bir de Spielberg'in zekası eklenince 2007nin en beklenmeye değer filmi olur gibi geliyor,o zamanki özel efekt teknolojisini de hasaba katınca ağzım sulanıyor doğrusu.Saygılar.

  • bu film için 2007 kadra beklemeye değer. :)

  • bende voltran ı görmek istiyorum ama transformes ı bay ve spilberg doğru seçim film harika olacak

  • Bay iyi bir yönetmen.Çocukluk hayallerimizin ilham kayanağı ve büyülü dünyasını iyi yansıtır diyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir