13 Mayıs 2003 23:41

Paul Newman Sahnelere Dönüyor

Butch Cassidy ve Sundance Kid, Coolhand Luke, Paranın Rengi gibi unutulmaz filmlerin yıldızı Paul Newman, 40 yıl sonra yeniden Broadway'de sahne alıyor.New Yorklular, Newman'ı, Thornton Wilder'ın Our Town isimli oyununun yeni bir uyarlamasında izleyecekler. Usta oyuncu, New Hampshire Grover's Corners isimli küçük bir kasabadaki bir tiyatro yönetmenini canlandıracak.James Naughton tarafından sahneye koyulacak oyunun açılışı Booth Theatre'da 4 Aralık'ta yapılacak. Gösteri 26 Ocak 2003'e dek sürecek.77 yaşındaki Paul Newman'ın Broadway'de en son sahne alışı 1964'teki Baby Want a Kiss vesilesiyle gerçekleşmişti. Newman bu oyunda Jane Curtin, Frank Converse, Jeffrey DeMunn, Jayne Atkinson ve Stephen Spinella ile birlikte oynamıştı.
Yorumlar
  • paul newmanı'ın paranın rengindeki canlardığı karakter ver rol bence gerçekten iiydi.tom cruıseda iiydi ama onun yanında biraz sönük gibiydi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir