4 Aralık 2013 01:00

Paul Walker'ın ölüm anı kameralarda

'Hızlı ve Öfkeli' serisinin yıldızı Paul Walker'ın ölümüne sebep olan kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

"Hızlı ve Öfkeli" serisinin başrol oyuncularından Paul Walker'ın geçtiğimiz Pazar günü yaşamını yitirmesine neden olan kazanın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Yol kenarındaki bir elektrik direği ve ağaca çarpan Porsche marka araç kısa süre içinde infilak ederek, alev topuna dönüşüyor.

O sırada olay yerinden geçen birçok sürücünün aracını durdurarak, otomobildekilere yardım etmek istediği görülüyor.

Arkadaşıyla bağış gecesine katılmak üzere yola çıkan Paul Walker, arkadaşının kullandığı aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybetmişti.

2001’den bu yana 5 farklı ‘Hızlı ve Öfkeli’ filminde boy gösteren başarılı aktör, dünya çapında tanınan serinin bugünlerde çekilmekte olan 7'nci filminde de rol alıyordu.


HAYRANLARI PAUL WALKER'I BÖYLE ANIYOR


PAUL WALKER: 40 YILLIK BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ


Yorumlar
  • kerempe 191 ;yorum yaparken ALLAH'ın hükümlerini bilerek konuşmalıyız.hangi işi yapacaksak onunla ilgili hükümleri öğrenerek ona göre davranmalıyız.kendi yorumumuzla iş yapamayız.sonuçta futbol muhabbeti yapmıyoruz.ALLAH'ın rahmeti yalnızca müminler üzerinedir.konuyla ilgili onlarca ayet var,sadece bir örnek vereceğim.bakara süresi 161. ayet (Ayetlerimizi) inkâr etmiş ve kâfir olarak ölmüşlere gelince, işte Allah'ın, meleklerin ve tüm insanların lâneti onların üzerinedir.

  • Müslüman olmayan bir adama ölüsü için rahmet dilenmez. Paul Walker'in inancını bilemeyiz demiş biri de. Kimsenin cehenneme gitmesini istemeyiz ama adamın yaşadığı hayata göre konuşmak gerekirse bu adam gayri müslim. İnsanlar zahire bakar. Allah kalbe bakar. Benim gördüğüm şu: Bu adam müslüman değil. Rahmet dilenmesi yanlış ve tehlikeli. Zaten Allah rahmet etmeyeceğini belirtiyor. Peygamberimiz iman etmeden ölen amcası için Allah'tan af dilemişti de, Allah peygamberimizi bundan men etmişti. Yine Nuh peygamber iman etmeyen oğlu için Allah'tan af diledi. Allah onu da bundan men etti. Siz kim oluyorsunuz ki elin Paul Walker'i için rahmet diliyorsunuz. Bunun ona faydası olmayacağı gibi bir gayri müslime rahmet dileyerek kendinizi de tehlikeye atıyorsunuz.

  • Bu yobazların yorumları olduğu sürece Türkiye ye acıyorum Allah'ın kime rahmet edip etmeyeceğini kimse bilemez

  • furkan kardes hadisi şerif'te efendimiz buyurmuyorlar mı : hiçkimse cennete ameliyle giremez !! diye.. Allah'ın rahmeti ve inayeti sana da yeter paul walker 'a da yeter...O'nun rahmetinde ne eksik gördün ki sadece müslümanlar cennete girebiliyor da gayri müslimler mahrum kalıyor...Allahın rahmeti ve affı sence biter mi?bu kadar sığ düşünmeyin artık sakal cübbe sarık müslümanı olmayın...şekilde kalmayın işin özüne inin !!!

  • Dünyada tek bir din var oda islamiyet Hristiyan bir adama rahmet dileyemeyiz nasıl yaşarsan öğle ölürsün ne ekersen onu biçersin yazık etmiş kendine mal da kaldı mülk de kaldı amelinle gidersin öbür tarafa...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir