11 Nisan 2016 00:50

Paul Walker'in son görüntüleri

GTChannel, Walker'in son kaydına ulaştı.

GTChannel, Paul Walker'in ölümünden önce yaptığı test sürüşünün görüntülerine ulaştı. Youtube'a yüklenen video, Paul Walker'ın son canlı kareleri olarak anılmaya başlandı.Paul Walker bu görüntüde, Mine'nin modifiye ettiği R35 GT-R aracıyla test sürüşüne çıkıyor. Genç yaşında aramızdan ayrılan aktör, video kaydı boyuncahalinden oldukça memnun görünüyor.Görüntüyü yükleyen GTChannel, görüntüden elde edilecek bütün kazançların "Paul Walker Foundation"a (Paul Walker Yardım Kuruluşu) bağışlanacağını açıkladı.Youtube'a yüklenen görüntülerin başında yapılan ufak açıklamada şunlar yazıyor: "Bu görüntüyü, Paul'un arabalara olan tutkusu, hoş mizacı ve bu büyük kaybın ağırlığı konusunda hatırlatıcı olması sebebiyle yükledik." Ardından, Walker'in kızını da ihmal etmeyip şunları eklediler: "Bu görüntüden elde edilen bütün kazançlar, Paul'un kızı tarafından babasının mirasını yaşatmak için kurulmuş yardım kuruluşuna bağışlanacaktır."Paul Walker, Kasım 2013'te, araba kazansında hayatını kaybetmişti. Hem gerçek hayatında hem de üne kavuştuğu Fast & Furious serisinde bir araba tutkunu olan Walker, ne yazık ki bu tutkusu içinde, talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılmıştı.AHMET TOĞAÇ

Yorumlar
  • That was a tragic end for him and his lover.His films were very attractive and funny for driving lovers..I hope God forgive his sin..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir