25 Eylül 2009 10:12

Paylaş Tezini!

Sentezler toplantısı, 24-25 Nisan 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek...

Marmara Üniversitesi, kuruluşunun 125. Yılı kapsamında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Üniversitenin İletişim Fakültesi Sinema Anabilim Dalı'dan, Doç. Dr. Serpil Kırel tarafından tasarlanan "Sentezler" toplantısı, 24-25 Nisan 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.İstanbul'da Haydarpaşa Yerleşkesi'nde düzenlenecek olan "Sentezler" toplantısı, sinema alanında 2006 yılından itibaren üretilen tezlerin ve sinema alanına katkıda bulunacak yeni bilgi ve bakış açılarının güncelliğini kaybetmeden paylaşılmasını amaçlıyor. Türkiye'nin her yerindeki üniversitelerin ilgili bölümlerinde ve yurtdışındaki üniversitelerde sinema konusunda üretilen ve kabul edilen yüksek lisans ve doktora tezlerinin sunumunun gerçekleştirileceği "Sentezler"'e internet yoluyla yapılacak başvurunun son katılım tarihi, 20 Mart 2008!Bir aktarım toplantısı olan "Sentezler" ile ilgili ayrıntılı bilgiye iletisim.marmara.edu.tr/ adresinden erişebilirsiniz. Marmara Üniversitesi'nin gelenekselleştirmeyi düşündüğü bu toplantının sunumlarının sonrasında, içinde tezlerle ilgili makalelerin toplandığı bir kitap basılacak.
Yorumlar
  • Çok yararlı bir etkinlik bence,çokta önemli özellikle sanat ve sinemaya ilgi duyan yeni nesil için .Maramara üniversitesi güzel bir organizasyona adım adım ilerlemiş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir