13 Mayıs 2003 23:41

Pearl Harbour Kaza Kurbanı

135 milyon Dolarlık bütçesiyle göz kamaştıran "Pearl Harbour"filminin çekimleri durduruldu. Çekim sırasında, dublör pilotun yaptığı kaza, filmindurdurulması kararına yol açtı. Japon saldırısı sahneleri çekilirken, bir bombardıman uçağı Ford İsland Hawaii yakınlarında palmiyelere çarpıp infilak etti. Adı açıklanmayan dublörün sağ olduğu açıklanırken,uçağın kullanılmaz hale geldiği duyuruldu. Ben Affleck ve Josh Hartnett'in başrolleri paylaşacağı filmin, güvenlik önlemleri bu kazayla beraber sorgulanmaya başlandı.İki aktörün de çekimlere gerekli önlemler alınmadan devam edilmesine sıcak bakmadıkları ifade ediliyor.
Yorumlar
  • SAVAŞALIMMI SEVİŞELİMMİ EĞER AŞKIN VE SAVAŞIN DORUKLARA ÇIKTI BİR YAŞAM HİKAYESİNİ İZLEMEYEN VARSA GÖZÜME GÖZÜKMESİN..... FİLM DEMEK PEARL HARBOUR DEMEK... GERİMA

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir