13 Mayıs 2003 23:41

Pearl Harbour'un Çekimleri Bitti

135 milyon dolarlık bütçesiyle, sinema tarihinin en pahalı prodüksiyonu olan PEARL HARBOUR'un çekimleri tamamlandı. Filmin yönetmeni Micheal Bay, prodüksiyon bütçesinin yüksek olmasının ilk başlarda kendisini kaygılandırdığını ancak daha sonra itici bir güç işlevi üstlendiğini açıkladı. Bu kadar paraya layık bir film yapmaya çalıştık ifadesini kullanan Bay, filmden çok umutlu olduklarını belirtti. Bir ikinci dünya savaşı filmi olan PEARL HARBOUR, Japonya tarafından bombalanan Pearl Harbour Amerikan deniz üssünde geçen bir aşk üçgenini anlatıyor. Bu üçgen, Ben Affleck, Kate Beckinsale ve Josh Hartnett'dan oluşuyor. Çekim sonrası çalışmaları önümüzdeki yaza kadar ancak tamamlanacağı için, PEARL HARBOR'u hemen izleyemeyeceğiz.
Yorumlar
  • abi bu filme hayranım. on defa olsa yine izlenecek bi film.zaten 5 kere seyrettim

  • defalarca izlediim we agladıım bi film bu.ii iş çıkmış hani.güsel yaf begendimm..hem aşk hem sawaş hem dostluk..konuşturmuşlar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir